Влаштування на роботу за кордоном, отримання посвідки на проживання, надходження на навчання, відкриття власного бізнесу – в цих та інших випадках ви можете зіткнутися з необхідністю апостиля документів. Тільки після цієї процедури документи набувають юридичної сили і можуть без проблем використовуватися на території країн-учасниць Гаазької конвенції. Іншими словами, апостиль – це спрощений спосіб легалізації документів, в більш вузькому сенсі це особливий штамп, що проставляється на офіційних документах і засвідчує їх справжність.

Апостиль проставляється нашою компанією не на будь-який документ, а виключно на оригінали паперів, виданих певними офіційними структурами:

Атестати, дипломи та деякі інші документи про освіту – Міністерство освіти України;

Документація юридичних осіб – статути і т.д . – Міністерством закордонних справ;

Заяви, довіреності, паперу, складені нотаріусом, будь-які документи з органів ЗАГС – Міністерством юстиції;

Довідки самого різного змісту і призначення – про несудимість, про місце проживання, про стан здоров’я та ін – Міністерством закордонних справ. Не ставиться апостиль на копії будь-яких документів, а також на ламіновані папери.

Бюро перекладів Еллен має значний досвід легалізації та апостилізації документів в Сумах. Вартість послуг залежить від терміновості роботи і від того, в якій державній структурі буде проводитися ця процедура. Консульська легалізація.