Сьогодні роботою в інтернеті нікого не здивуєш. Все більше людей вибирають фріланс своєю основною професією. І більшість з них примудряються працювати менше, а отримувати більше. Як їм це вдається? Вони просто стали асом в своєму занятті. З цієї причини їх робота стала вимагати від них все менше зусиль, а заробітна плата навпаки зросла. Абсолютно будь-яку справу з практикою займає все менше часу при його виконанні. Тому, якщо ви хочете менше працювати, при цьому отримуючи більше грошей, тоді вам варто визначитися з інтернет професією, якій ви готові присвятити весь свій найближчим часом і стати в ній майстром своєї справи.
Багато починаючі фрілансери хапаються за будь-яку роботу в інтернеті, яка часто відноситься до абсолютно різних сфер і ніяк між собою не пов’язана. У підсумку вони витрачають на навчання набагато більше часу, ніж на саму роботу. Не робіть тієї ж помилки, що і вони. Виберіть щось одне і продовжуйте діяти в цьому напрямку поки робота не стане для вас приємною в любий час доби. Вже через півроку завдання, на яке ви витрачали годину стане займати у вас п’ять або десять хвилин. В результаті ви зможете працювати менше, а отримувати більше.

Запрошуємо професійних перекладачів – фрілансерів.

Ви повинні мати лінгвістичну освіту (наявність диплома обов’язково).

У вас повинен бути досвід: усного перекладу, а також письмового; досвід в редагуванні перекладів, досвід технічних перекладів, відмінне володіння комп’ютером (ноутбуком) і швидкий від 50 Мб інтернет.
Якщо ви хочете стати нашим позаштатний перекладачем, просимо заповнити
Анкету для перекладачів

Ваша анкета зберігається в бюро, якщо ми вам не дамо відповідь відразу, можливо переклад за вашою мовною парою або за вашою спеціалізацією не надійшов в роботу від замовника. Ми обов’язково дамо зворотний зв’язок. Дякуємо за проявлений інтерес до нашої компанії.