Вам необхідно адаптувати програмне забезпечення на зрозумілу для Вас або ж вашої аудиторії мову? Звертайтеся до нас в бюро перекладів Еллен Суми!

У нас працюють найкращі перекладачі професіонали, які здійснюють офіційний переклад на будь-яку мову світу, які володіють іноземною мовою на відмінно! Всі перекладачі дипломовані і мають позитивні відгуки від вдячних клієнтів за надані послуги перекладів.

Локалізація ПЗ – це одна з найпоширеніших послуг серед ІТ бізнесу, які замовляють послуги перекладу! Ми з’їли на таких перекладах собаку. Як здійснити професійний переклад текстів? Як адаптувати на будь-які іноземні мови: англійську, російську, болгарську, французьку, німецьку, португальську і інші мови. А також переведемо з будь-якої іноземної мови на нашу рідну Українську мову.

Бюро перекладів Еллен – Працюємо швидко, фахово і якісно! При перекладі програмного забезпечення обов’язково враховуємо всі нюанси технічного перекладу інтерфейсу програмного забезпечення, довідкової системи програми, різної супровідної документації до програмного забезпечення та інше.

Отже, якщо Вам необхідний професійний переклад текстів Вашого програмного забезпечення на іноземну мову або ж навпаки з іноземної на українську мову, звертайтеся до нас в бюро перекладу Еллен в Сумах! Ми професіонали своєї справи і по локалізації ПЗ знаємо все від А до Я. Консультації для наших клієнтів – безкоштовні!

Заявку на послуги перекладу, включаючи локалізацію ПЗ, зробити досить просто, достатньо зателефонувати або написати нам в бюро перекладів Еллен в Сумах на e-mail або skype зазначені на цьому сайті або ж прийти до нас в офіс і оформити заявку на офіційний переклад ПЗ. Все інше ми зробимо самі.

Наш менеджер професійний консультант, відповість на всі Ваші питання і проконтролює повне виконання Вашого замовлення, до того, моменту поки Ви не залишитеся задоволені нашою роботою

Пишіть, телефонуйте, приходьте! Працюємо для Вас! Понаднормова робота обговорюється окремо з менеджером.