Вирішили організувати захід з іноземним гостем і необхідний усний послідовний переклад з іноземної мови, для Вашої аудиторії? Ми готові Вам в цьому допомогти! Звертайтеся! Наші кращі перекладачі все зроблять по вищому розряду!

Бюро перекладів Еллен в Сумах вже давно на професійному рівні надає послугу “усний переклад”, як синхронний, так і послідовний на різні мови світу, як на іноземні мови: польської, на англійської, німецької, португальської, російської на українську мову, так і з української мови на будь-яку іноземну мову.

Багато наших клієнтів цінують в нас професійний підхід до своєї справи. Так як ми вибірково підходимо до підбору персоналу, кожен наш усний перекладач, перш ніж потрапить до нас в штат, проходить складну перевірку: на відмінне знання іноземної мови, грамотність мови, комунікабельність, вміння працювати в екстремальних ситуаціях, повинен вже мати, до того, як потрапити до нас в штат безліч позитивних відгуків про свою роботу з надання послуги перекладів і багато іншого.

Адже, для нас важливо, щоб кожна наша послуга перекладу була надана на професійному рівні. Усний та письмовий переклад – це наше покликання!

Щоб замовити у нас в бюро перекладу послугу “усний послідовний переклад”, досить звернутися до нас в офіс в робочий час зателефонувавши за контактним номером телефону, вказаним на сайті або написавши нам на skype, e-mail або ж чекаємо Вас у нас в гостях.

Наш комунікабельний офіс менеджер бюро перекладів Еллен, тут же прийме Вашу заявку на послуги перекладів. І найближчим часом за Вами буде закріплений наш усний перекладач, щоб виконати для Вас і Вашої аудиторії усний переклад з іноземної мови або ж на іноземну мову з української.