Переклад, виконаний грамотним фахівцем, відкриває можливість оперативно передавати інформацію слухачам від оратора. Послуги перекладу в Сумах можуть знадобитися на конференціях, під час укладання ділових угод, також переклад з англійської може використовуватися в процесі складання і підписання різної документації.

Наші фахівці пропонують професійний усний послідовний та синхронний переклад на англійську і з англійської, і, в залежності від умов, такі послуги перекладача можуть бути замовлені декількома способами:

– паралельний усний переклад передбачає, що текст перекладається фахівцем заздалегідь або під час заходу «з листа» і зачитується паралельно мови виступаючого.

-послідовний усний переклад проводиться потезісно – виступаючий промовляє кілька фраз, потім їх переводить перекладач.

-усний синхронний переклад – найбільш складний для перекладача, але максимально зручний для слухача його вид. Синхронні переклади відрізняються відсутністю будь-яких тимчасових затримок між виступом на мові оригіналу та перекладної промови. Також надаємо повний комплект обладнання для синхронного перекладу, доставка та монтаж.

Усний переклад може бути публічним, для всієї аудиторії, або за допомогою шушутаж – нашіптування на вухо окремому слухачеві.

Ми працюємо з більшістю європейських мов. Послуги перекладачів бюро перекладів Еллен відрізняються високою якістю і надаються в точно обумовлені терміни. Вартість перекладу залежить від типу послуг, що надаються, обсягу і терміновості роботи.