Бюро перекладів Еллен надає послугу “консульська легалізація” для країн, що не підписали Гаазьку конвенцію 1961 року. Наше бюро перекладів в Сумах досить добре спеціалізується з цих питань, так як знає всі тонкощі роботи в цій галузі. Для роботи ми підбираємо лише досвідчених фахівців, з величезним досвідом роботи в цій галузі, з безліччю позитивних відгуків від клієнтів і з відповідною вищою освітою.

Як Ви зрозуміли, у нас працюють лише професіонали! Ми здійснюємо всю необхідну процедуру, від прийняття заявки на послуги перекладів на будь-яку іноземну мову (англійська, польська, німецька, французька та інший), до отримання легалізації та вручення Ваших документів особисто Вам в руки.

Апостиль, легалізація, нотаріальне засвідчення перекладу, переклад документів на іноземну мову – це наше покликання, ось уже багато років! Ми пишаємося своєю роботою!

Довіряючи нам свої документи на переклад, нотаріальне завірення перекладу, легалізацію документів та апостиль, Ви довіряєте свої документи професіоналам. Звідси можна зробити висновок, що Ваші документи будуть швидко переведені на необхідну іноземну мову, нотаріально завірені та легалізовані і в найкоротші терміни виявляться у Вас на руках.

Все, що Вам залишається зробити, так це залишити нам свою заявку на послугу “консульська легалізація”, зв’язавшись з нашим менеджером: за телефоном, e-mail, skype або ж прийшовши до нас в офіс в місті Суми за адресою вказаною на сайті. Все інше за нами.

Тут же наш професійний менеджер оформить заявку і передасть перекладачеві на переклад, після перекладу перекладач передасть до наступного фахівця з легалізації для легалізації документів або проставлення штампа апостиль. Після закінчення всієї процедури, ми (бюро перекладів) передзвонимо Вам і повідомимо про готовність Ваших документів (при необхідності доставимо прямо під двері).