Ласкаво просимо на наш сайт бюро перекладів Еллен в Сумах! Наше бюро перекладів здійснить для Вас будь-який переклад документації, на будь-яку існуючу мову, хоч з іноземної, хоч навпаки, з будь-якої іноземної мови на українську мову. Ми працюємо для Вас п’ять днів в тиждень, без перерви на обід.

У бюро перекладу Еллен для Вас працюють перекладачі фахівці вищого класу, кожен з яких має диплом перекладача, позитивний досвід в роботі з перекладами, велика кількість подяк від задоволених клієнтів та інше. Нам можна довіряти! Через наші руки пройшли сотні різних перекладів документів, перекладених нами на різні мови: німецька, французька, російська, білоруська, японська, корейська, українська, польська і інші мови. Наші клієнти, як звичайні громадяни України та іноземці інших країн, так і компанії зі світовим ім’ям: CONICA MINOLTA, HONDA і інші.

Ми знаємо, як саме здійснювати перекази документів, щоб переклад офіційних документів був вірним, грамотним і розбірливим. До переведення документів, ми докладаємо своє або ж нотаріальне завірення, для додання Вашому перекладу юридичної сили в державних органах.

Співпрацюючи з нами Ви будете приємно здивовані нашим сервісом обслуговування, швидкістю виконання нами для Вас перекладу документів, наскільки грамотно здійснений переклад і завірення документів і навіть при необхідності доставлений Вам за вказаною адресою.

Отже, якщо Вам необхідний переклад документації на будь-яку іноземну мову або ж на державну українську мову, чекаємо Вас.

Ви можете зробити заявку на переклади документів через skape або написавши нам на e-mail або ж зателефонувавши за номером телефону зазначеного на сайті.

Наш менеджер, оперативно прийме Вашу заявку на переклад і завірення документів і відразу ж передасть їх нашому перекладачеві, який і здійснить переклад офіційних документів для Вас. Все просто, професійно і оперативно!