Легалізація офіційних документів – досить поширена в наші дні процедура, результатом якої є отримання офіційними документами юридичної сили в ряді зарубіжних країн.

У більшості держав, для засвідчення документів необхідний апостиль – легка процедура, яку також виконує наша кампанія. Однак, ряд країн, які не підписали Гаазьку конвенцію (ОАЕ, Ката, Україна, Лівія, Єгипет, В’єтнам, Чилі, Бразилія, Уругвай, Кувейт, Йорданія, Саудівська Аравія) залишили за собою право вимагати консульську легалізацію документів. Вона може знадобитися при відкритті бізнесу, працевлаштуванні, отримання посвідки на проживання, вступу до навчальних закладів та ряді інших випадків.

Порядок виконання процедури багато в чому залежить від країни призначення, однак класично проходить в чотири етапи:

легалізація нотаріальних документів Міністерством юстиції;

легалізація документів МЗС;

легалізація в посольстві потрібної країни;

переклад і завірення у нотаріуса.

Легалізація офіційних документів, особливості:

легалізація нотаріальних документів передбачає видачу вами довіреності на одного із співробітників нашого бюро перекладів. Це необхідна умова, в іншому випадку державні установи не приймуть ваші документи на розгляд;

при засвідченні диплома про освіту необхідно пред’явити довідку з навчального закладу. Легалізація відбувається за допомогою проставлення печатки на завірені копії ваших документів.

Легалізація в посольстві неможлива для документів, виданих на території інших держав. Влаштування на роботу, навчання, служба, шлюб і в цілому ваше перебування за кордоном багато в чому буде залежати від коректності виконання процедури. Легалізація документів МЗС і в консульстві, здійснюється нашим бюро самостійно і без вашої присутності, що дає нам можливість завжди бути обізнаними в її просуванні. Ви отримаєте можливість заощадити гроші і час, замовивши консульську легалізацію в нашому агентстві. Легалізація документів Суми – одна з основних послуг.