Звертаючись до Посольства для розгляду питання видачі візи, а також на території іншої держави для працевлаштування за кордоном, створення шлюбного союзу з іноземцем та іншого, Вам може знадобитися довідка про несудимість, апостиль, яку краще заздалегідь підготувати, включаючи весь переклад документації.

Відповідно, щоб довідка про несудимість, апостиль могла використовуватися на території іншої держави, довідку необхідно перекласти на мову тієї держави в яке Ви маєте намір їхати, а також зробити нотаріальне засвідчення перекладу і апостиль (при необхідності).

Наше бюро перекладів в Сумах, надає своїм клієнтам, як послугу з перекладу всіх необхідних документів на будь-яку іноземну мову (польську, німецьку, французьку, російську, білоруську та інші), нотаріальне засвідчення перекладу, так і надає послугу “Апостиль”, “Легалізація” та інше.

У нас працюють найкращі перекладачі, відібрані спеціальним конкурсом нашого бюро перекладів. Кожного перекладача ми перевіряємо на відмінне знання іноземної мови, кількість позитивних відгуків від клієнтів і багато іншого. Ми дбаємо про те, щоб надати своїм клієнтам найкращий сервіс щодо перекладів, нотаріального засвідчення, виготовлення довідки про несудимість та подальшого проставляення штампа апостиль на довідці або її легалізації.

Отже, якщо Вам необхідна довідка про несудимість, її переклад на мову іноземної держави, нотаріальне завірення, апостиль та інші послуги бюро перекладів, включаючи усні переклади (синхронний, послідовний), звертайтеся до нас!

Наші професійні перекладачі підготують для Вас довідку про несудимість, нотаріальне завірення, апостиль та інше оперативно.

Для цього, Вам достатньо залишити заявку по e-mail, skype, зателефонувавши нам за контактним номером телефону або ж прийшовши до нас в офіс в Сумах.