Досить часто нашим клієнтам до перекладених документів вимагається нотаріальне засвідчення перекладу, щоб надати документи в державні органи, адже як відомо нотаріальне завірення перекладів надає завіреним документам особливу юридичну силу на території іншої держави.

Якщо Ви шукаєте саме таке агентство перекладів, то ласкаво просимо до нас! Наше бюро перекладів з нотаріальним засвідченням, до перекладених нами документів або текстів надає таку послугу.

Тобто, звертаючись до нас в офіс в Сумах за послугами перекладу текстів чи документів на будь-яку мову (німецьку, французьку, російську, українську, польську, японську чи ін.), до перекладу ми (за Вашим бажанням) додамо нотаріальне засвідчення перекладу, в деяких випадках апостиль (легалізацію).

Наше бюро перекладів з нотаріальним засвідченням – це повний спектр перекладацьких послуг в Сумах, де працюють кваліфіковані перекладачі. Будьте обережні, в тому кому довіряєте свої документи на переклад і завірення! Співпрацюйте лише тільки з компаніями які мають великий досвід! Переробка документів це не тільки додаткові витрати але і ЧАС який інколи важливіший за гроші.

Ми професійне агентство перекладів, зареєстроване в Сумах, всі наші перекладачі дипломовані, мають величезний досвід роботи, безліч позитивних відгуків, акредитовані у нотаріуса (що дає можливість завіряти документи). І тому, у нас є відмінне знання і вміння здійснити переклад і завірення документів.

Отже, якщо Вам необхідний переклад і нотаріальне завірення, звертайтеся! Наші дипломовані перекладачі переведуть будь-який текст або документ на будь-яку мову, а наш фахівець з легалізації та засвідчення документів завірить їх з у нотаріуса.

Вам достатньо лише залишити заявку у нас в офісі в Сумах (всі контакти є на сайті) або ж написати нам на e-mail, skype і наш менеджер тут же зв’яжеться з вами і оформить заявку на переклад і нотаріальне засвідчення.

Наше агентство перекладів завжди раде бачити Вас у нас у гостях!