Бажаєте перекласти свій сайт на іншу іноземну мову, для того, щоб охопити більшу кількість аудиторії або клієнтів?

За час нашої роботи надаючи послуги перекладів в Сумах, ми переклали десятки різних сайтів, як з української мови на іноземну мову: англійську, німецьку, румунську, болгарську, російську та інші мови. Так і навпаки, з іноземної мови перевели на українську мову. Переклад сайтів – це наша професійна спеціалізація!

Ми пишаємося тим, що здійснюємо професійний переклад текстів для будь-якого сайту! Адже, ми професійна команда перекладачів професіоналів, що надає професійні послуги перекладу в Сумах, а також адаптація сайту до тієї країни де буде використовуватись текст. Кожен наш перекладач дипломований фахівець, має безліч позитивних відгуків від клієнтів за надані послуги перекладу.

Адаптація Вашого сайту під ключ в обумовлені терміни!

Вам залишається лише тільки залишити нам заявку на переклад Вашого сайту під ключ в нашому бюро перекладів по e-mail, або skype, офіс менеджеру (всі контакти вказані на сайті) і передати права доступу до сайту. Переклад робимо або відразу на сайті у вашому CRM або ви передаєте нам текст у любому форматі для перекладу. Все інше ми зробимо самі.

Наш професійний офіс менеджер прийме Вашу заявку на переклад сайту під ключ і відразу ж почне збирати команду з перекладачів, консультантів для професійного перекладу сайту, після чого обов’язково буде повторно перевірка на грамотність перекладу, стилістичні та орфографічні помилки перекладачем-редактором, і тільки після цього сайт буде зданий Вам на індексацію у пошуковій мережі.

Працюйте тільки з професіоналами!