Чи потрібен вам переклад диплома на англійську, переклади текстів де – ви можете бути впевнені у високій якості наших послуг. Ми здійснюємо переклад з англійської на українську, переклади французьких текстів, переклади німецьких текстів і на німецьку, а також виконуємо переклади польських текстів, українських документів і італійський переклад тексту.

При необхідності перевести текст зі складною вузькопрофільною тематикою нами будуть залучені до співпраці досвідчені фахівці, дипломовані в конкретній сфері – це повністю виключить можливі неточності перекладу з української на англійську або будь-яку іншу мову. При необхідності ми виконаємо нотаріальні завірені переклади документів (завірення перекладу документів), юридичні переклади, а також англійський переклад текстів.

Наші фахівці надають послуги з письмового перекладу текстів на чеську мову, а також виконають переклад текстів українською та переклад українського тексту на іспанську. Всі наші співробітники мають вищу освіту, і конкретний переклад російських текстів чи іноземних буде доручена фахівцю, що розбирається в специфіці предмета.

При професійному перекладі сенс документа повністю збережеться, крім того, досвідчений фахівець проведе його локалізацію – максимально адаптує зміст тексту, що до норм тієї мови, на який здійснюється переказ. У деяких випадках буде адаптовано також і оформлення документа, особливо це актуально для перекладу текстів на англійську мову. Також ми завіримо нотаріально переклад документів.

Ми працюємо з будь-якими документами і текстами:

документи IT-специфіки, в тому числі надаємо послуги перекладу сайтів;

особисте листування та особисті архіви;

будь-яка ділова документація – звіти, доповіді, корпоративне листування;

будь-яка юридична документація від договорів і свідоцтв до патентів, в разі необхідності додатково можуть бути надані послуги апостиля та

консульської легалізації (переклад документів з нотаріальним посвідченням);

будь-які навчальні роботи;

технічні тексти будь-якої специфіки, включаючи вузькопрофільні.

Фахівці Бюро перекладів Еллен надають в Сумах високоякісні послуги письмового перекладу документів будь-якої тематики, всі роботи виконуються оперативно і здаються замовнику точно в обумовлений термін.